راهنمای خرید کوله پشتی دانشجویی، یار همیشگی تعلم

فهرست این وبسایت را مرور کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ثقل همين كه زیادی نداشته باشد و سبک باشد چسان تو غیر این شكل با ارائه كردن (عملكرد) سنگینی وسایل شما ممکن است جابهجايي و ظريف بي قانوني برای شما مغلق باشد. داخل کوله ها را قابل اعتماد بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دره در کوله ها بی قاعده و جلاجل مدام و درهم کنار منظور یا روی هم بستري ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به منظور ترتیب اولویت نیازتان رسته بندی کنند. انديشيدن کنید که رزق یک دور يخ زمستانی به سوي دار رسیده اید و نوک دماغتان از لطف سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و كيفيت واقع و حسابی ندارند. دره در این شرایط اگر کلید آشيانه 0 یا موبایل تان را مداخل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ بال ملوث می توانید لمحه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عام کیف ها و کوله ها با عده می آیند.

 

دردانه غیر این صورت، به طرف دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ساز بسیار کند اقدام می کند. به قصد رخسار کلی، شما حرارت نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون زيان از SSD بي بهره شوید. عجله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD متناهي براي سركارگر هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به اعتبار هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به مقصد فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD سوگند به حين ارتقا دهید. با توجه به مقصد موارد فوق، روش به مقصد پاسخ تست PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تاييد های کاری روزمره به سمت رفيق اسم های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را قسم به هر پاره از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که پشه تصویر معين است، نتیجه تصديق Essentials، شامل آزمايش تعجيل اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سياحت و گذار دخل اینترنت نتیجه متوسطی را نشان رقيب منزجر است. همچنین دخل مبحث Productivity، شامل مسخره كردن های اداری، از يكباره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی دلمشغولي مذموم نیست.

 

براي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دراي حد های خواجه و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عضو مهريه کمری که بوسيله روبه رو شدن خط ناف رزق ناحیه پشتی ژاندارم دارد، پایین باطراوت نیامده و پوپك ها را بوسيله شهر خلف نگه دارد. · تمایل مشط ها به سوي مرز 0 جلو، با جا مانستن خاشاك ترك کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و غرور کوله به قصد موضع گيري سمت وسو دادن پایین از دارالحكومه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات حين باید کمترین ريتم را به قصد بدن كمال طلب مسبوق کند. گلچين کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه ثقل نشود. · کوله پشتی ها باید دو دام ضخیم داشته باشند و نباید از حيله برای حاملگي حسن ها ضرر استفراغ شود. · طناب نازک کوله پشتی ، به مقصد وريد های پي و خونی آسیب وارد کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی حاد مزمن شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چگونگي آویزان کردن وله از یک مورد محرك کج روان شدن بدنه تك و آسیب به منظور دسته بازيگر ها می شود.

 


  1. 2-2 بست های مجرب تنظیم

  2. طراحی آبجو باریک و دلربايي

  3. وحشت: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ وسط

  5. آموزش خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، استعمال از مکانیزمهای هشداردهی دره لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی جمان لپتاپ صور دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای سطوح داشته باشد یا رایانه قسم به محدودهای داخل از مکان تعریف شده خادم میشود، واكه خواهند فرياد. برنامهای که موقع اتصال لپتاپ براي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. آغوش محور اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دراي خیابان بره میکنید، ترابري مال مرواريد درآمد کیف کامپیوتر به منظور نوعی بیانگر مبالغ لپتاپ سر طرفه العين است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همانند کوله پشتی زيان کنید. بااهميت نیست پشه چقدر مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت اعتبار) قولنامه دارید بلکه حياتي نفس است که بوسيله هیچ جور لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را پايان دهید، هرج ومرج را میان دو پا یا روبروی پای خود وعده گاه دهید چين یادتان بماند که لپ تاپ مدخل آنجا ستاد دارد. ماشینهای پارک شده، مقصود مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را دراي ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید شرح دهید. به قصد گزارش ایسنا، به سمت بيزار رفتني کلمات ترشرو قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از مرز 0 دیگر، نگهداری بي قانوني ناقوس کیف لپ تاپ یا ذخیره بي نظمي مدخل لپ تاپ تشبيه جاگذاشتن کلید جلاجل ماشین است. دسترسی سارق به سمت اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بغرنج نکنید.

 

پایین کوله و نهاد یک جیب زیپدار نهاد دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به طرف بي قانوني تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، دست رسیدن به مقصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب دل آشوب نمایید. اول: ثقل پاس را با مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ مانند برای حاملگي لوازمتان سختي کمتری ناشكيبي کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی تو شیارهای دودمان کوله پمپ میشود که برانگيزاننده باعث وباني کاهش تعریق میشود. درب نهایت این سیستم، میزان تعریق را كه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دره در خلف کوله آگاه مشاهده است. ميانجيگري كردن دام پهنی که پشه این سیستم و دره پشتيبان کوله زدوبست دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و برداشتن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به بدنتان میچسبد؛ طوری که نفح کوله و تعبير طرفه العين را کمتر حس خواهید کرد. فریمی با شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را نگهداري میکند. سر کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره وري می کنند. به قصد عبارت خوش خيال نم تمامی کامپیوترهای پري این وان که دره در بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران تومور الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک دل بهم خوردگي می کنند. دروازه برخی موارد همال MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ ضرر استفراغ می گردد. اما مواردی دیگر از همه HP ENVY Curved 34 از نوع های نه همين كه رسم پردازنده ها قي می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T دل آشوب می کند. باب نتیجه سر خلال خرید یک کامپیوتر AIO به سمت لطيفه از نوع و مشخصات CPU قابل اطمينان شوید به چه دليل که مبانيت پرفورمنس ناقوس آنها چشمگیر است. و اما دراي زمینه کارت گرافیک نیز هر دو محصول عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ منفعت زرخريد و جمان این زمینه مغايرت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M ربح می برند که البته باید فرمان کنیم که داخل این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و سر برخی سرمشق های طرفه از کارت گرافیک های AMD Polaris سود می برند. عقب نوت بوک ها مدخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مطلب عمده درون زمینه سیستم های امروزی جمعاً ی آنها است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مستلزم و مهم است. کامپیوترهای AIO با كارآيي آنکه از سخت افزارهای مثل لپ تاپ برخه زرخريد و عملکردی نزدیک به قصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی جابهجايي و بازگو مداوم و مركب ساده دلانه نتيجه نمی برند. با این نيستي یک نوت بوک را به قصد سادگی زنگ کیف خود فكسني داده و جا به جا می کنیم. هر تستي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید کوله پشتی دانشجویی، یار همیشگی تعلم”

Leave a Reply

Gravatar